fornicaríem: diferència entre les revisions

60 octets eliminats ,  fa 6 anys
m
Migració a ca-pron, i canvis menors pendents
m (Format verb-forma)
m (Migració a ca-pron, i canvis menors pendents)
== {{-ca-}} ==
{{ca-pronafi-}} oriental {{pron|ca|or=/fuɾ.ni.kəˈɾi.əm/}}, nord-occidental {{pron|ca|nocc=/foɾ.ni.kaˈɾi.ɛm/}}, valencià {{pron|ca|val=/foɾ.ni.kaˈɾi.em/}}
 
=== Verb ===
{{verb-forma|ca}}
 
# {{ca-verb forma-conj|persona=primera|nombre=plural|temps=condicional|mode=indicatiu|verb=fornicar|nodot=t}}:
#: [Nosaltres] fornicaríem.
1.298.415

modificacions