Diferència entre revisions de la pàgina «forniqueguéssom»

m
Migració a ca-pron, i canvis menors pendents
m (Format verb-forma, i canvis menors pendents)
m (Migració a ca-pron, i canvis menors pendents)
== {{-ca-}} ==
{{ca-pronafi-}} nord-occidental {{pron|ca|nocc=/foɾ.ni.keˈɣe.som/}}
 
=== Verb ===
{{verb-forma|ca}}
 
# {{ca-verb forma-conj|persona=primera|nombre=plural|temps=imperfet|mode=subjuntiu|verb=fornicar|nodot=t}}:
#: Forma col·loquial d'alguns parlars per [nosaltres] [[forniquéssim]], [[forniquéssem]], [[fornicàssem]], [[fornicàssim]] o [[fornicàrem]].
1.156.540

modificacions