Diferència entre revisions de la pàgina «forniqueguéssom»

60 octets eliminats ,  fa 5 anys
m
Migració a ca-forma-conj
m (Migració a ca-pron, i canvis menors pendents)
m (Migració a ca-forma-conj)
{{verb-forma|ca}}
 
# {{ca-forma-conj|persona=primerafornicar|nombre=plural4|temps=imperfet|mode=subjuntiu|verb=fornicarimperf|nodot=tsubj}}:
#: Forma col·loquial d'alguns parlars per [nosaltres] [[forniquéssim]], [[forniquéssem]], [[fornicàssem]], [[fornicàssim]] o [[fornicàrem]].
1.151.016

modificacions